Oferta pracy

Cad Designer

NIDEC MOTORS & ACTUATORSO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy częścią japońskiej Korporacji Nidec (www.nidec.com).

W związku z dynamicznym rozwojem polskiego oddziału firmy specjalizującego się w produkcji silników elektrycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, mieszczącego się w Niepołomicach k/Krakowa poszukujemy następujących pracowników:

Cad DesignerNumer ref.: nr ref. Cad Designer /NMA/10/2020

Misja:

  • Przygotowywanie rozwiązań konstrukcyjnych w aspekcie funkcji, wagi, rozmiaru, niezawodności, procesu oraz kosztów.
  • Przygotowywanie rozwiązań konstrukcyjnych w ramach strategii linii produktowych.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialny za konstrukcję silników i napędów elektrycznych oraz ich komponentów,
  • Tworzenie modeli 3D,
  • Przygotowywanie listy materiałowej wyrobów prototypowych i seryjnych,
  • Przygotowywanie dokumentacji 2D,
  • Sprawdzanie zgodności kompletnej konstrukcji z istniejącymi zasadami projektowania,
  • Asystowanie w przeglądach projektów wraz z zespołem projektowym i specjalistą R&D, wprowadzanie poprawek,
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną w systemie PLM,
  • Dzieli się wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi pracownikami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne),
  • 1,5-3 lat doświadczenia w pracy w dziale Badań i Rozwoju w przemyśle    motoryzacyjnym oraz wiedza na temat silników elektrycznych,
  • Znajomość konstruowania elementów z tworzyw sztucznych, odlewanych, wytłaczanych,
  • Bardzo dobra znajomość programu Catia V5,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (także technicznego), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność.

Oferujemy:

  • Bardzo dobre warunki pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Zapewniamy parking.

Informacja o danych osobowych

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Ta zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania. Dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: [email protected] Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. przed cofnięciem zgody.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji na to, a także na inne stanowiska oferowane przez naszą firmę koniecznie załącz w swoim CV klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, w bieżącym naborze, jak również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp. z. o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz pod ogłoszeniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy