Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

CAD Designer

SPLINE s.c. PIOTR WYDERSKI, DANIEL RZEPLIŃSKI, KAROL KOMINEK

22 00026 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i modelowanie nowych komponentów w obszarze exterioru lub siedzeń samochodowych

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D

  • Współpraca z innymi działami w zakresie projektowym.

  • Dbałość o wysoki poziom jakości i nowoczesności stosowanych rozwiązań

  • Przygotowywanie koncepcji, tworzenie nowych produktów oraz wprowadzanie zmian

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive

  • Doświadczenie w projektowaniu części exterioru (plastik i/lub szkło) lub siedzeń samochodowych

  • Gotowość do wyjazdu do Szwecji na minimum 6 miesięcy – projekt startuje 19.09.2022 r.

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Wynagrodzenie w wysokości 30 - 35 euro/h

  • Możliwość długofalowej współpracy

  • Możliwość bezpośredniej współpracy z największymi producentami samochodów

O nas

Spline has been established in 2018 in Katowice, we have been working in the automotive design market since our beginning. We carry out projects in the creative areas for the largest automotive corporations in Europe.

Due to the constantly increasing demand for our services, we are opening a hiring department that will enable the company to enter the next stage of development.