Oferta pracy

CAD Designer

Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o. o.O firmie

  • Cielmicka 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lear Corporation Engineering Poland Sp. z o. o.

Cielmicka 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Udział w rozwoju pianek dla foteli samochodowych od fazy koncepcyjnej po produkcję seryjną

  • Tworzenie geometrii pianek w 3D oraz wprowadzanie w niej zmian

  • Przygotowanie i modyfikacja dokumentacji technicznej 2D

  • Współpraca z zespołami projektowymi w Europie

  • Raportowanie wprowadzanych zmian

  • Praca w systemie Teamcenter w swoim obszarze odpowiedzialności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum roczna praktyka w pracy z CATIA V5 (Part Design, GSD, Assembly)

  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość niemieckiego będzie plusem

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej i/lub praktyka przy projektowaniu pianek PUR w fotelach samochodowych będzie dużym atutem

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Chęć do ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę w ekonomicznie stabilnej i rozwijającej się firmie

  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o zróżnicowanych procesach i technologiach

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)

  • Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, nagroda frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, premia świąteczna, dofinansowanie do posiłków, multisport, szkolenia językowe, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Lear Corporation jest globalnym dostawcą (Tier 1) siedzeń oraz systemów elektrycznych dla wszystkich największych producentów samochodów. Zatrudnia około 169.000 pracowników w 39 krajach na 6 kontynentach. W Polsce Lear Corporation jest obecny od 23 lat i posiada 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych oraz 2 centra R&D, w których pracuje około 9.000 pracowników. Główna siedziba firmy mieści się w Tychach, pozostałe oddziały zlokalizowane są w Bieruniu, Jarosławiu, Mielcu i Legnicy.

Centrum Rozwoju Poszyć w Tychach powstało w 2010 roku i zajmuje się projektowaniem oraz modyfikacją poszyć do foteli samochodowych - od fazy początkowej, aż do seryjnej produkcji. Ponadto, tworzy oraz modyfikuje pianki PUR, a także szyje poszycia prototypowe. Jest wsparciem i partnerem dla europejskich centrów technicznych.

Przewiń do profilu firmy