Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

CAD Engineer

  • Jasionka (pow. rzeszowski), Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kluczowe kompetencje Cadway Automotive koncentrują się na rozwoju konstrukcji nadwozia pojazdu wraz z wykończeniem zewnętrznym i wewnętrznym. Projekty są prowadzone dla głównych producentów OEM i ich dostawców z branży motoryzacyjnej.

    W związku z naszym intensywnym rozwojem i realizacją kolejnych projektów dla branży motoryzacyjnej poszukujemy specjalistów, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu na stanowiska:
    CAD ENGINEER
    Miejsce pracy: Jasionka
    Nr ref. CD/06/2018

    Główne obowiązki:

    • Projektowanie i modelowanie nowych komponentów prototypowych w technologii 3D (interior trim, exterior trim, body structure parts, body panels, body closures),
    • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych,
    • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
    • Codzienny kontakt z klientem w Wielkiej Brytanii w celu uzgodnienia wymagań i postępu w projekcie,
    • Rozwiązywanie pojawiających się problemów, poszukiwania innowacyjnych rozwiązań,
    • Praca pod kierunkiem doświadczonych inżynierów.

    Wymagania:

    • Znajomość Siemens NX (od 10.0 do 12.0),
    • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z projektowaniem w Siemens NX w branży motoryzacyjnej, lotniczej, agd lub kolejowej,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz uzgodnionych terminów,
    • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów,
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej w tym umiejętność ustalania priorytetów,
    • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym zespole, międzynarodowym środowisku, realne szanse rozwoju i poszerzenia umiejętności technicznych,
    • Kontakt z nowych technologiami i możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach dla kluczowych producentów samochodów,
    • Możliwość wyjazdu do pracy bezpośrednio u Klientów w Wielkiej Brytanii,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
    • Bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, pakiet multisport, szkolenia językowe i techniczne.

    CV w języku angielskim prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji.
    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko CAD Engineer przez CADWAY-AUTOMOTIVE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000).

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez CADWAY AUTOMOTIVE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000).

    Administratorem danych jest Cadway Automotive Spółka z ograniczona odpowiedzialnością z siedzibą

    w Jasionce, Jasionka 954 E, 36 – 002 Jasionka, KRS: 0000638591