Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

CAD Inżynier

Beerenberg Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gościcino (pow. wejherowski), pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Specjalista

Beerenberg Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gościcinie k/Wejherowa
producent zaawansowanych rozwiązań izolacyjnych dla przemysłu naftowego i gazowego w standardzie NORSOK, poszukuje na stanowisko:

Zadania:

  • Modelowanie demontowalnych izolacji armatury (zaworów, kołnierzy) na podstawie skanu 3D;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej;
  • Przygotowywanie rozwinięć płaskich do maszyny CNC;
  • Przygotowywanie szczegółowej listy materiałów dla działu zamówień;
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych na podstawie informacji technicznych i procedur.

Wymagania:

  • Doświadczenie w modelowaniu 3D lub jako technolog produkcji;
  • Bardzo dobre posługiwanie się oprogramowaniem do modelowania 3D (preferowany Autodesk Inventor);
  • Bardzo dobra wyobraźnia przestrzenna;
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Chęć do aktywnego rozwoju i poszerzania zdobytej już wiedzy.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z izolacjami przemysłowymi;
  • Znajomość terminologii konstrukcji rurowych oraz standardowych elementów;
  • Znajomość standardów NORSOK R-004/M-004 oraz M-501.

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy;
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

Ogłoszenie archiwalne