Oferta pracy
MPK: S851

Call Center Agent

arvato FinanceO firmie

  • Uniwersytecka 13, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

arvato Finance

Uniwersytecka 13

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa klienta niemieckojęzycznego w zakresie przetwarzania danych dotyczących transakcji oraz sald kont klientów

  • Opracowywanie planów spłaty należności

  • Rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem odpowiedniej terminowości

Nasze wymagania

  • Znasz język niemiecki (poziom B2/C1) i chcesz wykorzystywać go w codziennej pracy?

  • Lubisz pracować w zespole?

  • Rozpoczynasz swoją ścieżkę zawodową, a może posiadasz już doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i chętnie się nim podzielisz?

  • Dokładność i sumienność to Twoje drugie imię?

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne?

  • Jeśli na większość z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, to świetnie – bo szukamy właśnie Ciebie!

To oferujemy

  • Plan wdrożeniowy dla nowych pracowników oraz wsparcie trenera od samego początku zatrudnienia

  • Możliwość wykorzystywania języka niemieckiego w bieżącej pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Dodatkowy bonus za polecenie znajomych do pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny

2

Spotkanie

W Arvato Financial Solutions żyjemy w otwartym i zróżnicowanym środowisku biznesowym, w ramach którego oferujemy wszystkim naszym pracownikom możliwość poznania różnych obszarów zawodowych. Niezależnie od tego, czy obecnie pracujesz w IT, administracji, sprzedaży, czy po prostu planujesz zmienić ścieżkę kariery – dla nas liczą się umiejętności.

Przewiń do profilu firmy