Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

co to?

Call Center Agent

Direct4Energy

1 0005 000 brutto / mies.
  • Kukiełki 3, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:Sam decydujesz kiedy i jak długo pracujesz
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + prowizja

Kukiełki 3

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań

Nasze wymagania

  • Telefon

To oferujemy

  • Szkolenie od podstaw

  • Wsparcie na każdym etapie kariery

O nas

W związku z prężnym rozwojem firmy oraz dynamicznymi zmianami na rynku energii elektrycznej i paliwa gazowego, rozpoczynamy nabór do działów: Obsługi Klienta oraz Sprzedaży. Direct4Energy to największy autoryzowany partner jednego z gigantów światowej energetyki.