Cameras Tester (Specjalista ds. systemów wizyjnych)

CANPACK Group

  • Kobaltowa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad system wizyjnym na linii produkcyjnej wieczek

  • Wykonywanie zadań w ramach okresowych przeglądów i remontów urządzeń kontroli wizyjnej;

  • Udział w montażu nowych urządzeń, wymian starych aplikacji oraz dostosowaniu do ciągów linii produkcyjnej;

  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych / systemy wizyjne;

  • Lokalizowanie usterek urządzeń obsługiwanego obszaru;

  • Usuwanie awarii układów elektrycznych oraz systemów sterowania;

  • Regulacja kamer w celu spełnienia wymogów jakościowych produktu;

  • Realizacja harmonogramu przeglądów technicznych i konserwacje urządzeń;

  • Dbałość o sprawność układów kamer oraz wyrzutników wieczek;

  • Szkolenia wewnętrzne pracowników.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Praktycznej znajomości obsługi technicznej, regulacji oraz serwisowania kamer;

  • Znajomości problematyki układów elektrycznych oraz systemów sterowania;

  • Bardzo dobrej umiejętności posługiwania się systemami wizyjnymi w zakresie ich testowania;

  • Język angielski komunikatywny;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętności pracy w zespole, systematyczność, odpowiedzialność, komunikatywność;

  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w firmach produkcyjnych na zbliżonym stanowisku.

To oferujemy

  • Praca na 1 zmianę (7:00-15:00);

  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + premia kwartalna;

  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny:

  • prywatna opieka medyczna,

  • ubezpieczenie na życie,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • kafeteria (m.in. bilety do kina i koncerty, Multisport, turystyka, vouchery do sklepów),

  • dofinansowanie do wczasów

  • dofinansowanie na święta,

  • preferencyjne pożyczki pracownicze;

  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych - dedykowany opiekun w pierwszych 3-miesiącach zatrudnienia;

  • Nagrodę do 2000 zł brutto za polecenie pracownika w ramach "Konkursu poleceń pracowniczych";

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu;

  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj" lub dostarczenie CV osobiście CANPACK S.A. FPN w Bydgoszczy, ul. Kobaltowa 2, Osowa Góra (dojazd autobusem linii nr 77).

CANPACK Group is a global manufacturer of environmentally friendly, modern packaging solutions, supplying top quality primary packaging, on time and wherever needed. The company, headquartered in Krakow (Poland), runs operations in 19 countries and employs over 8,000 people worldwide in 29 production sites for aluminum beverage cans, glass bottles, metal closures and containers for food and chemical industries. For 30 years the company has been consequently developing its business to become one of the leading global players on the international packaging market.

With sustainability and corporate social responsibility being an important part of the Group’s DNA, CANPACK actively supports initiatives dedicated to environmental protection and local communities.

Przewiń do profilu firmy