Ta oferta pracy jest nieaktualna od 160 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Capex Controller

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-01-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CAPEX CONTOLLER
    FINANCE & CONTROLLING DEPARTMENT
    BEIERSDORF MANUFACTURING POZNAŃ

    ZADANIA:

    • kontrola budżetów projektowych Master Plan i bieżąca aktualizacja Master Plan Business Case
    • analiza finansowa projektów inwestycyjnych, przygotowanie dokumentacji Investment Approval
    • kalkulacja wpływu projektów inwestycyjnych na strukturę kosztów i poziom cen wyrobów gotowych
    • cash flow inwestycyjny
    • zapewnienie właściwego procesu akceptacji projektów inwestycyjnych
    • współpraca z grupami projektowymi CAPEX
    • odpowiedzialność za tematy finansowe: budżetowanie, raportowanie, kontrola wydatków
    • dbałość o właściwą dokumentację przy zmianach budżetu lub zakresu projektów inwestycyjnych
    • raportowanie projektów inwestycyjnych w zakresie poniesionych wydatków oraz pozostałego budżetu projektowego
    • kapitalizacja środków trwałych
    • znajomość warunków kontraktów i umów dotyczących poszczególnych projektów inwestycyjnych

    OCZEKIWANIA:

    • minimum 3 lata doświadczenia w dziale controllingu w zakresie kontroli projektów inwestycyjnych
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne
    • znajomość standardów IFRS w zakresie CAPEX
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • kompetencje analitycznego myślenia
    • umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzacji zadań
    • wysokie umiejętności interpersonalne

    Oferujemy

    • Umowa o pracę
    • Premie roczna i świąteczna
    • Szkolenia
    • Prywatna opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
    • Salka sportowa
    • Karta sportowa
    • Przedszkole firmowe
    • Onboarding (wprowadzenie/ aklimatyzacja) nowych osób