Oferta pracy

Car Dealer Sales Representative

Pirelli Polska Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie interesów Pirelli w przydzielonym regionie;

  • Dbałość o dobry wizerunek marki;

  • Sprzedaż opon z grupy Pirelli w przydzielonym regionie;

  • Utrzymywanie kontaktów z odbiorcami w przydzielonym terenie;

  • Pozyskiwanie nowych dealerów;

  • Zapewnienie stałego kontaku pomiędzy centralą Pirelli a rynkiem;

  • Wypełnianie poleceń przełożonych;

  • Wypełnianie i przesyłanie na czas wszystkich wymaganych raportów;

  • Prognozowanie i realizacja planów sprzedaży w swojej strefie w cyklach miesięcznych, kwartalnych i rocznych;

  • Zbieranie i przesyłanie do centrali informacji dotyczących działań firm konkurencyjnych;

  • Współpraca z innymi działami Pirelli w celu zapewnienie jak najlepszego serwisu klientom;

  • Promowanie produktów Pirelli;

  • Bieżące aktualizowanie wiedzy z tematyki, za którą jest się odpowiedzialnym;

  • Udoskonalanie wykonywanej przez siebie pracy;

  • Monitorowanie należności finansowych w przydzielonym regionie;

  • Wykonywanie innych niewymienionych wcześniej zadań na prośbę przełożonych.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Praktyczna znajomość Excel w stopniu umożliwiającym codzienną pracę z funkcjami złożonymi;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów;

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub w współpracy z dealerami samochodowymi będzie dodatkowym atutem;

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania relacji;

  • Otwartość na nowe rozwiązania;

  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność;

  • Zdolność analitycznego myślenia, zaangażowanie, orientacja na wynik.

To oferujemy

  • Pracę u producenta opon Premium o uznanej marce i wysokiej rozpoznawalności;

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie dla osób zainteresowanych własnym rozwojem, zdobywanym w doświadczonym zespole przy wykorzystaniu zaawansowanych narzędzi;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Pracę w przyjaznej atmosferze;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Perspektywy rozwoju zawodowego, szkolenia;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą z branży motoryzacyjnej o zasięgu globalnym, liderem w segmencie Premium. Dołącz do naszego zgranego i pełnego zaangażowania zespołu i poczuj niepowtarzalną atmosferę.