Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

CE Packaging Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-07-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta - lidera w branży retail z siedzibą w Krakowie, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy do działu opakowań odpowiedzialnego za kilka krajów, osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław
    CE/KRA/0718

    Obowiązki:

    • dostarczanie rozwiązań w zakresie opakowań, które będą odpowiadały wymogom klientów oraz jakościowym kryteriom firmy (między innymi: skład materiałowy, struktura, dodatki oraz możliwości recyklingu),
    • ścisła współpraca z zespołami klienta celem zapewnienia przepływu informacji oraz wykorzystania doświadczeń klienta i jego wiedzy o preferencjach konsumentów,
    • przegląd opakowań istniejących produktów marki własnej i wskazanie kierunków poprawy,
    • zarządzanie projektami opakowań w kilkunastu projektach jednocześnie zgodnie z przyjętymi priorytetami,
    • zarządzanie ścieżką krytyczną dostarczenia opakowań na czas zgodnych ze specyfikacją,
    • kontrola, sprawdzanie by wszystkie wymagania techniczne przygotowywane dla dostawców były zgodne z przekazanymi wytycznymi od klientów,
    • uaktualnianie, tworzenie i wdrażanie specyfikacji opakowań w różnych departamentach,
    • poszerzanie świadomości o opakowaniach w rozmowach o produktach,
    • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za rozwój marki własnej,
    • rozwijanie i tworzenie rozwiązań w zakresie opakowań w powierzonej grupie produktów,
    • poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań techniczno-technologicznych we współpracy z dostawcami.

    Wymagania:

    • studia wyższe kierunkowe (biologia, biochemia, inżynieria mechaniczna, inżynieria produkcji, materiałoznawstwo, grafika),
    • wiedza techniczna w zakresie nowoczesnych rozwiązań w opakowaniach oraz zarządzania rozwojem opakowań,
    • minimum roczne doświadczenie w branży opakowań,
    • mile widziane doświadczenia zawodowe z opakowaniami trwałymi (plastik, szkło, aluminium),
    • prawo jazdy,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • ciekawą i rozwojową pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
    • pracę o zasięgu międzynarodowym,
    • szanse na rozwój osobisty i zawodowy poprzez uczestnictwo w interesujących zadaniach i uczestnictwo w międzynarodowych projektach,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • szeroki wachlarz benefitów, w tym opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę, zniżki na produkty firmy czy też okazjonalne wsparcie dla rodziny,
    • miejsce pracy: Kraków.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis