Kupiec kategorii / Category Buyer CEE - Utrzymanie Produkcji, Media i Inwestycje

Green Factory Sp. z o.o.O firmie

  • Zdunowo (pow. płoński)
    Zdunowo (pow. płoński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie strategii zakupowej i aktualizacja planu działania dla kategorii zakupowej;
  • zapewnienie dostępności usług, komponentów, urządzeń i części zamiennych, dla zakładów produkcyjnych spółek zależnych poprzez wybór, kwalifikację i kontraktację dostawców oraz przekazanie realizacji do zespołów operacyjnych;
  • odpowiedzialność za zarządzanie relacjami z obecnymi dostawcami oraz poszukiwanie i wdrażanie nowych dostawców
  • wypracowywanie i wdrażanie innowacji optymalizujących koszty i wpływ na środowisko dla wszystkich Zakładów Produkcyjnych Spółki w zakresie kategorii zakupowej;
  • przygotowywanie dokumentacji zakupowej i dokumentacji procesu obsługi;
  • negocjowanie kontraktów i warunków współpracy z dostawcami;
  • współpraca z lokalnymi działami kontrolingu, DUR, Inwestycji w kwestii aktualizacji potrzeb w kategorii zakupowej;
  • monitorowanie CPI, KPI i BPI dla kategorii zakupowej;
  • raportowanie wyników pracy do przełożonego i Zarządu:
  • budowanie realizacji z dostawcami i ekspertami w branży produkcji spożywczej, w tym udział w targach i konferencjach branżowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe zawodowe;
  • min. 4 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie we współpracy w środowisku międzynarodowym
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów międzydziałowych i zarządzaniu zmianą;
  • doświadczenie w zarządzaniu kategorią zakupową;
  • umiejętność budowania relacji z otoczeniem współpracowników;
  • umiejętności analityczne i negocjacyjne;
  • prawo jazdy kat B;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • gotowość do podróży służbowych na terenie Europy.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • bogaty pakiet benefitów, m. in. ubezpieczenie grupowe na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, bony świąteczne,
  • niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne
  • deputaty

CV prosimy przesyłać bezpośrednio w odpowiedzi na niniejszą ofertę pracy poprzez portal Pracuj.pl

Green Factory Sp. z o.o.

Green Factory Sp. z o.o. – jako część Grupy Green Holding - jest liderem w produkcji mytych, pakowanych warzyw oraz dań gotowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy solidnym i rzetelnym Pracodawcą. Firma prężnie rozwija się zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym celem jest bycie najlepszą w regionie firmą produkującą żywność pochodzenia roślinnego. Doceniamy zaangażowanie Pracowników i przywiązujemy ogromną wagę do stabilności zatrudnienia oraz rozwoju zawodowego naszego Zespołu. Tworzymy przyjazną atmosferę pracy wywodzącą się z rodzinnego charakteru firmy, w myśl zasady, że największą wartością są ludzie.

Obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko: Central Eastern Europe Category Buyer/ Kupiec Kategorii CEE - Utrzymanie Produkcji, Media i Inwestycje.

Miejsce pracy: Zdunowo, pow. płoński

Kupiec kategorii / Category Buyer CEE - Utrzymanie Produkcji, Media i Inwestycje, Zdunowo (pow. płoński)