Logo Pracuj.pl

Central Procurement Supervisor

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie zespołem Kontrolerów MRP
  • Zapewnianie dostępności materiałów w zakładach Mahle regionu EMEA
  • Prowadzenie analiz ukierunkowanych na optymalizację zapasów i kosztów transportu
  • Monitorowanie zapotrzebowania MAHLE Behr w stosunku do możliwości
  • Monitorowanie polityki zarządzania
  • Budowanie i utrzymywanie właściwych relacji z dostawcami oraz zakładami MAHLE (Planowanie Produkcji, Zakupy, SQE, Inżynieria)
  • Przegląd i kontrola SAP MRP zgodnie z polityką korporacyjną
  • Wdrażanie systemu produkcyjnego MAHLE Behr
  • Monitorowanie i poprawa OTD, ASN, EDI, MOQ, EM
  • Prowadzenie działań eskalacyjnych zgodnie z ustalonymi zasadami.

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania relacji i motywowania zespołu
  • Bardzo wysokie umiejętności analityczne
  • Praktyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na realizację zadań zarówno standardowych, jak i pilnych
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunku Logistyka, Zarządzanie lub pokrewne
  • Praktyczne wykorzystanie następujących aplikacji: SAP (moduł MM Proc, MM Pur), Excel na poziomie zaawansowanym
  • Gotowość do pracy w Ostrowie Wielkopolskim

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
  • Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
  • Pakiet benefitów (Medicover, dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)
  • Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Wyślij swoje CV

2

Poznajmy się podczas rozmowy telefonicznej

3

Porozmawiaj ze swoim przyszłym liderem

4

Witamy na pokładzie

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE dąży do tego, aby transport stał się bardziej wydajny, przyjazny dla środowiska, komfortowy i ekonomiczny. W ramach naszej strategii dualnej pracujemy zarówno nad inteligentnym silnikiem spalinowym wykorzystującym wodór i inne paliwa niekopalne, jak i nad technologiami związanymi z ogniwami paliwowymi i elektromobilnością.

Firma MAHLE zatrudnia ponad 72 000 pracowników i w 2020 roku osiągnęła obroty na poziomie około 9,8 mld euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych, w tym 12 dużych centrów badawczo-rozwojowych, w ponad 30 krajach. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Central Procurement Supervisor, Ostrów Wielkopolski