Oferta pracy

CEO - Chief Executive Officer

Wyser - PLO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
CEO - Chief Executive OfficerNumer ref.: 669

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się sprzedażą internetową dekoracji wnętrz na rynkach zagranicznych takich jak: Włochy, Francja, Hiszpania, Anglia oraz Niemcy, działającej przez własny sklep internetowy oraz popularne platformy sprzedażowe, poszukujemy osoby na stanowisko Chief Executive Officer. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wspołtworzenie i realizację strategii rozwoju, nadzor nad bieżącą działalnością finansowo-księgową oraz działania business development i negocjacyjne na nowych rynkach takimi jak USA, Chiny oraz Europa Wschodnia.

Opis stanowiska:

  • Wspołtworzenie i realizacja strategii rozwoju organizacji
  • Nadzor nad bieżącą działalnością firmy pod kątem finansowo – księgowym
  • Analiza wynikow finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztow
  • Bliska wspołpraca z Zarządem
  • Wsparcie i nadzorowanie procesu sprzedaży produktow (ustalanie marży/cen na poszczegolne rynki, obliczanie rentowności transakcji, negocjacje)
  • Wspołtworzenie i implementacja nowych produktow
  • Wdrożenie i nadzorowanie polityki zatrudnienia, rozwoju talentow oraz rekrutacji
  • Monitorowanie pracy magazynow (kontrolowanie stanow magazynowych, terminowości wysyłki produktow)
  • Umiejętność wspołpracy z działem IT, inicjowanie i wsparcie przy wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych
  • Wspołpraca z podwykonawcami (utrzymywanie dobrych relacji, negocjacja cen produktow, optymalizacja kosztow wysyłki towarow)
  • Wspołpraca z działem marketingu oraz dostawcami zewnętrznymi w zakresie mediow i PR
  • Kontrolowanie działalności organizacji pod kątem prawnym przy wsparciu działu prawnego

Oczekiwania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku managerskim/dyrektorkim - C-level
  • Wymagane doświadczenie w obszarze e-commerce - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w budowaniu sprzedaży na rynkach zagranicznych
  • Bardzo dobrze rozwinięte kompetencje związane z zarządzaniem i motywowaniem pracownikow oraz doskonałe kompetencje komunikacyjne
  • Doświadczenie w nadzorowaniu tworzenia i realizacji strategii marketingowych i sprzedażowych
  • Doskonale rozwinięte umiejętności w obszarze planowania i analiz biznesowych
  • Biegła znajomość Excela oraz języka angielskiego
  • Praca w biurze w centrum Warszawy lub home-based z cykliczną pracą w biurze w Warszawie

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się̨ organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz niekorporacyjną strukturę pracy
  • Dodatkowe premie, uzależnione od osiąganych przez społkę wynikow finansowych
  • Profesjonalny onboarding i staranne przygotowanie do wykonywania obowiązkow
  • Bezpośredni wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia oraz sprzęt firmowy
  • Pracę przy ciekawych i niebanalnych projektach realizowanych przez firmę̨ (wspieramy też inicjatywy naszych wspołpracownikow niezwiązane z naszą działalnością)

#LI-KK1

Ogłoszenie archiwalne