Oferta pracy

CEO Commercial Assistant

Kronospan Polska Sp. z o.o.

Ludwika Waryńskiego 1

Szczecinek

Twój zakres obowiązków

  • Negocjowanie kontraktów z kluczowymi dostawcami i wiodącymi klientami.

  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe, zarządzanie KPI i KFI.

  • Budżetowanie i planowanie biznesowe.

  • Zarządzanie zasobami ludzkimi.

  • Zgłaszanie problemów kierownictwu wyższego szczebla.

  • Raportowanie bezpośrednio do CEO.

Nasze wymagania

  • Wiedza lub wykształcenie prawne.

  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne.

  • Orientacja na cel.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Entuzjazm, odwaga i pasja do wyszukiwania nowych rozwiązań.

  • Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

  • Gotowość do obywania częstych podróży służbowych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z nagrodą za wyniki.

  • Objęcie odpowiedzialnego stanowiska w firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Szybki proces decyzyjny w prostej strukturze organizacyjnej.

  • Dynamiczne środowisko pracy z odpowiednimi narzędziami do wykonywania obowiązków.

  • Silne wsparcie kierownictwa wyższego szczebla.

  • Wsparcie mentora w trakcie procesu wdrożenia.

  • Możliwość szybkiego awansu dla wybitnych pracowników.

Posiadasz wiedzę lub doświadczenie prawne, ale zamiast do sali sądowej ciągnie Cię do sali konferencyjnej? Chciałbyś/abyś mieć realny wpływ na biznes i po zdobyciu doświadczenia objąć strategiczne stanowisko w firmie? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy wiodącym na świecie producentem płyt drewnopochodnych ze 125-letnią historią sukcesu i posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Od początku stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w produkcji, logistyce i usługach. Naszym celem jest rozszerzenie rynku krajowego i eksportowego, oferując nasze najnowsze osiągnięcia w portfolio produktów. W tym celu poszukujemy zespołu wysoce kompetentnych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągania założonych celów.

Przewiń do profilu firmy