Oferta pracy

CEO Commtree

RaiseadO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

Opis oferty

Commtree to nowe przedsięwzięcie biznesowe holdingu Raisead osadzone w branży e-commerce B2C. Biznes Commtree koncentruje się na tworzeniu rozwiązań technologicznych oraz budowaniu struktur do profesjonalnej obsługi funkcji marketingowych, strategicznych i wykonawczych dla przedsiębiorstw związanych z szeroko pojętym handlem detalicznym.

Choć jesteśmy firmą w fazie startup, mamy do obsługi już duży biznes z wielomilionowymi obrotami. Obsługujemy biznes, który jest prowadzony w modelu B2C, działa w segmencie Health & Beauty oraz operuje na wielu rynkach europejskich.

Poszukujemy dyrektora zarządzającego (CEO), który dobrze odnajdzie się w budowaniu struktur organizacji od podstaw i zna charakter takiej pracy. Rolą Dyrektora Zarządzającego będzie przeprowadzenie organizacji z fazy startup do fazy rozwiniętego i ułożonego przedsiębiorstwa.

Idealny kandydat nie boi się pracy u podstaw, jest reformatorem, który żyje zmianą. Posiada doświadczenie w skalowaniu biznesu, tworzeniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa i budowaniu zespołu. Jest innowatorem, zna narzędzia, technologie i oprogramowanie wykorzystywane na rynku e-commerce. Jego mocną stroną są silne kompetencje analityczne i rozwinięty warsztat managerski. W przeszłości pracował w jednym z dużych e-commerce lub kilku.

Zadania na stanowisku :

Zarządzanie operacyjne biznesem e-commerce B2C, działającym w kategorii Health & Beauty;

Odpowiedzialność za współtworzenie strategii rozwoju organizacji;

Odpowiedzialność za budżet, rentowność i inne parametry finansowe;

Odpowiedzialność za wzrost efektywności, realizację planów i KPI;

Patronat merytoryczny nad działem marketingu i Performance;

Opracowywanie planów ekspansji, wdrożenia nowych produktów;

Opracowywanie strategii produktowej, polityk cenowych, współudział przy tworzeniu nowych produktów;

Śledzenie nowych trendów i praktyk w obszarze e-commerce w celu utrzymania wysokiej pozycji na rynku;

Budowanie i zarządzanie zespołem ekspertów;

Współpraca z innymi spółkami w grupie.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;

  • Biegła znajomość języka angielskiego;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce (warunek konieczny);

  • Znajomość najnowszych trendów i narzędzi wykorzystywanych w e-commerce;

  • Umiejętność strategicznego myślenia oraz doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu strategii;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;

  • Nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem;

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia (B2B);

  • Atrakcyjny system premiowy (premie kwartalne i roczne);

  • Bardzo szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów;

  • Nieformalną atmosferę pracy w ambitnym zespole oraz wiele okazji do integracji;

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy