Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

CEO Dyrektor Generalny

BRIT SERVICE sp. z o.o.

15 00090 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym personelem >160 osób, motywacja pracowników, ścisła współpraca z dyrektorem HR

  • Koordynowanie działań oraz bezpośredni nadzór nad głównymi funkcjami i kierunkiem rozwoju Spółki.

  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz, uczestniczenie w negocjacjach, podpisywanie umów.

  • Planowanie strategii Spółki, określenie długofalowego planu rozwoju.

  • Współpraca z dyrektorem finansowym podczas budowania strategii finansowej Spółki.

  • Kreowanie struktur Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie z zakresu zarządzania i budownictwa.

  • Doświadczenie w budowaniu struktur korporacyjnych przedsiębiorstwa.

  • Determinacja, nieszablonowość, pewność siebie i przebojowość przy jednoczesnej przezorności i zapobiegliwości.

  • Mile widziana znajomość języków, nie jest to jednak warunek konieczny na obecnym etapie.

  • Gotowość do zamieszkania w Brukseli.

O nas

Szanowni Państwo! Jesteśmy firmą w trakcie organizacji, nie jesteśmy jednak typowym Startupem, działamy na terenie Belgii, obecnie jako wiele małych niezależnych firm, posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku jednak pragniemy przenieść nasze biznesy na wyższy poziom.