CEO- Dyrektor Zarządzający

JOBHOUSE

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, firmy z branży technicznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CEO / Dyrektor Zarządzający

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne zarządzanie firmą jako całością ze szczególnym naciskiem na obszar sprzedaży

  • odpowiedzialność za wyniki i rozwój spółki

  • zwiększanie obrotów i zysków firmy, pozyskiwanie nowych rynków i kanałów sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • znajomość branży technicznej, sprzętu użytku powszechnego lub pokrewnej

  • doświadczenie w tworzeniu i realziacji strategii rozwoju biznesu ( głównie sprzedaży i eksportu) poparte indywidualnymi sukcesami

  • wielozadaniowość, umiejętność zarządzania zespołem i procesami, bezpośrednia komunikacja

Mile widziane

  • doświadczenie przy współpracy z Urzędami Państwowymi

Pracodawca oferuje

  • umowę o pracę lub współpracę w ramach umowy B2B

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + % od wypracowanych zysków

  • duży potencjał do rozwoju zawodowego

  • pakiet dodatkowych świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe)

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy