Certyfikowany Partner Biznesowy Energa Obrót S.A.

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 2017-07-23
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2017-08-22)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

EcodlaFirm Sp. z o.o. jest Złotym Partnerem Energa Obrót S.A. i polskim liderem na rynku sprzedaży energii elektrycznej i gazu z wieloletnim doświadczeniem. Dotychczas pozyskaliśmy wolumen blisko 2TWh (2000 GWh) i obsługujemy blisko 20 tysięcy klientów biznesowych. Naszym sukcesem są wysokie wyniki sprzedażowe, doświadczenie oraz zaufanie naszych Klientów, które budujemy w oparciu o uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Nasza determinacja oraz zaangażowanie sprawia, że zapewniamy bezpieczne miejsca pracy i rozwój dla ponad 120 certyfikowanych doradców na terenie całej Polski w 10 biurach regionalnych.

Nasze know-how jest gwarancją skutecznej sprzedaży

Miejsce pracy: Olsztyn

Twoje zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i obsługa obecnych
  • Realizacja celów sprzedażowych w zakresie energii elektrycznej i gazu dla Klientów z sektora B2B
  • Dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klientów
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów związanych z energią elektryczną i gazem

Idealny Partner:

  • Prowadzi firmę i zarządza zespołem handlowców lub posiada jednoosobową działalność gospodarczą
  • Posiada doświadczenie w sprzedaży i zna rynek energetyczny oraz gazowy
  • Łatwo nawiązuje kontakty i ma wysoką kulturę osobistą
  • Ma silne nastawienie na sukces, zysk, wynik
  • Kocha rywalizację i zawsze dąży do bycia najlepszym
  • Dobrze organizuje pracę swoją oraz zespołu

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Wysokie wynagrodzenie bez górnego limitu (to Partner decyduje ile zarabia)
  • Premie i bonusy sprzedażowe zależne od osiąganych wyników
  • Bardzo atrakcyjny, stabilny, jasny i realny system wynagrodzeń oparty o stawkę bazowa za każdą MWh oraz stawkę zmienną (dwie składowe prowizyjne)
  • Prowizja płatna w całości za cały okres kontraktu (nie musisz czekać na prowizję w kilku transzach)
  • Gwarantujemy portfelizację każdego pozyskanego Klienta (tylko Ty możesz obsługiwać swoich Klientów i dbać o wzajemne relacje)
  • Obsługujemy Klientów Biznesowych z każdego segmentu w każdej posiadanej taryfie
  • Konkursy sprzedażowe
  • Solidne szkolenia merytoryczne i sprzedażowe oraz regularny coaching
  • Bezpłatny Back Office z szerokim zapleczem administracyjnym (to my za Ciebie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty do podpisania z Klientem, a później skutecznie procesujemy)
  • Bezpłatne wsparcie ze strony Call Center w umawianiu spotkań z Klientami
  • Pracę w bardzo ciekawej, silnej i solidnej firmie
  • Szerokie możliwości ofertowe na wszystkich segmentach biznesowych
  • Możliwość dalszego rozwoju i budowanie własnej grupy sprzedażowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji.

Miło nam będzie powitać Cię w naszym zespole.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z  2014r. poz. 1182,1162)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się