Oferta pracy

CFO - Board Member - Financial Services company

Wyser - PLO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Naszym Klientem jest istniejąca od wielu lat grupa kapitałowa świadcząca usługi finansowe dla przedsiębiorstw. W chwili obecnej poszukujemy osoby, ktora obejmie stanowisko Dyrektora Finansowego, Członka Zarządu i będzie odpowiadać za całość kwestii finansowych w społce. Osoba na tym stanowisku będzie wspołpracować bezpośrednio z Prezesem społki oraz właścicielami.

CFO - Board Member - Financial Services companyNumer ref.: 485

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za całość kwestii finansowych: rachunkowość, rachunkowość zarządcza, podatki, strategia finansowa, zarządzanie płynnością
  • Odpowiedzialność za wyniki finansowe , praca nad poprawą rentowności
  • Analiza i optymalizacja obszaru kosztowego
  • Budżetowanie, prognozowanie i monitorowanie realizacji budżetu
  • Optymalizacja działania finansow pod katem procesowym
  • Aktywne wspieranie biznesu i uczestniczenie w procesach decyzyjnych wraz z innymi Członkami Zarządu
  • Wspołpraca z instytucjami zewnętrznymi, raportowanie do regulatora
  • Zarządzanie zespołem i zapewnienie optymalnej pracy działu finansowego, dbanie o bezpieczeństwo finansowe

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Szefa Finansow w branży finansowej - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy w grupie kapitałowej / społce giełdowej - warunek konieczny
  • Doświadczenie w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem
  • Doświadczenie w usprawnianiu procesow i procedur - warunek konieczny
  • Podejście operacyjne, chęć "brania spraw w swoje ręce"
  • Mile widziane certyfikaty takie jak CIMA czy ACCA
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne - umiejętność przekazywania swoich pomysłow i argumentow

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonus
  • Pakiet benefitow
  • Wpływ na decyzje podejmowane w firmie
  • Pracę w rozwijającym się biznesie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy