Oferta pracy

CFO - Dyrektor Finansowy

RaiseadO firmie

Raisead

Wioślarska 8

Warszawa

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie planów finansowych, budżetów oraz kontrola ich realizacji,
  • Ścisła współpraca z kancelariami prawno–podatkowymi oraz administratorami spółek na międzynarodowych rynkach,
  • Ocena potencjalnych projektów inwestycyjnych, przygotowywanie biznes planów,
  • Udział w tworzeniu business case i budżetu dla nowych inicjatyw biznesowych,
  • Nadzór nad trwającymi inwestycjami, fuzjami i przejęciami od strony finansów i rozliczeń,
  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy, udział w tworzeniu planów rozwoju firmy,
  • Odpowiedzialność za płynność finansową, zarządzanie oraz optymalizację cash flow,
  • Kształtowanie wewnętrznych przepływów finansowych i controlling,
  • Bieżąca współpraca z audytorami, bankami, ubezpieczycielami, inwestorami, organami podatkowymi,
  • Zarządzanie pionem finansowym, księgowym, controllingu,
  • Międzynarodowe planowanie podatkowe dla podmiotów podlegających jurysdykcji m.in. Malta, Cypr,Gibraltar,Szwajcaria,
  • Wdrożenie i optymalizacja procedur finansowo-księgowych oraz doskonalenie procesów biznesowych oraz proponowanie usprawnień,
  • Mile widziana znajomość  rynku kryptowalut.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (np. finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 5 lata doświadczenia w zarządzaniu działami finansów i/lub controlingu w organizacji
    o zasięgu międzynarodowym,
  • Umiejętność sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu: rachunkowości zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów, analizowanie danych finansowych,
  • ­­Praktyczna znajomość systemów klasy ERP i narzędzi wspierających (mile widziane doświadczenie we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych),
  • Wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych,
  • Zdolność analitycznego myślenia, silna orientacja biznesowa,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysoki poziom zaangażowania, inicjowania i poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • Otwartość na świat, wysokie ambicje i plany tworzenia dużych, rozwojowych projektów,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • Biegłość w posługiwaniu się programu MS Excel,
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kapitału z rynków finansowych oraz instytucji unijnych.

Oferujemy:

  • Praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do oferowanego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość pracy w elastycznych ramach czasowych,
  • Dużą samodzielność w codziennych działaniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Poproszę o dodanie klauzul o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanym przeze mnie CV, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Etrose Holding Limited moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy