Oferta pracy

CFO - Dyrektor Finansowy

Vetro Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Wojcieszyn (pow. warszawski zachodni), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Jesteśmy polskim producentem szklanych ścian działowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu, projektowaniu i instalacji systemów szklanych ścian do biur, sklepów i przemysłu. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam
opracować unikalne rozwiązania, które wyróżniają się designem i funkcjonalnością.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie planów finansowych, budżetów oraz kontrola ich realizacji,
  • Ocena potencjalnych projektów inwestycyjnych, przygotowywanie biznes planów,
  • Udział w tworzeniu business review i budżetu,
  • Kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy, udział w tworzeniu planów rozwoju firmy,
  • Odpowiedzialność za płynność finansową, zarządzanie oraz optymalizację cash flow,
  • Bieżący controlling przepływów finansowych,
  • Bieżąca współpraca z partnerami biznesowymi, Inwestorami, Księgowością, Bankami
  • Wdrożenie i optymalizacja procedur finansowo-księgowych oraz doskonalenie procesów biznesowych i proponowanie usprawnień,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (np. finanse, rachunkowość, ekonomia),
  • Minimum 5 lata doświadczenia w zarządzaniu działami finansów i/lub controlingu w organizacji,
  • Umiejętność sporządzania skonsolidowanych sprawozdań finansowych,
  • Praktyczna wiedza z zakresu: rachunkowości zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów, analizowanie danych finansowych,
  • Wiedza z obszaru zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz przepisów podatkowych,
  • Zdolność analitycznego myślenia, silna orientacja biznesowa,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność zarządzania zespołem,
  • Wysoki poziom zaangażowania, inicjowania i poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania,
  • Otwartość na świat, wysokie ambicje i plany tworzenia dużych, rozwojowych projektów,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Biegłość w posługiwaniu się programu MS Excel,
  • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu kapitału z rynków finansowych oraz instytucji unijnych,

Oferujemy:

  • Praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do oferowanego doświadczenia zawodowego,
  • Możliwość pracy w elastycznych ramach czasowych,
  • Dużą samodzielność w codziennych działaniach,

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy