Oferta pracy

CFO - Grupa kapitałowa

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za relacje inwestorskie, pozyskiwanie finansowania oraz kontakt z instytucjami rynku kapitałowego, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, urzędami i innymi instytucjami zewnętrznymi

  • Nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań finansowych dla poszczególnych spółek oraz Grupy, zgodnie z wytycznymi dla spółek giełdowych

  • Budowa i realizacja strategii finansowej Grupy

  • Przygotowanie, realizacja i kontrola nad budżetem Grupy

  • Monitorowanie przepływów pieniężnych oraz kapitału obrotowego – nadzór nad płynnością finansową Grupy

  • Bieżąca współpraca z audytorami i zewnętrznym biurem księgowym

  • Nadzór nad przyszłymi i trwającymi inwestycjami i fuzjami; kontrola rozliczeń i optymalizacja finansowania

  • Tworzenie i wdrażanie raportowania zarządczego w Grupie

Nasze wymagania

  • Szeroka i aktualna wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania finansami, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz znajomość i umiejętność interpretacji oraz zastosowania przepisów podatkowych

  • Znakomite umiejętności analityczne i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, organizacyjne i negocjacyjne, a także umiejętność pracy pod presją czasu; dyspozycyjność

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu finansami i kontrollingiem w strukturze grupy kapitałowej/ holdingu

  • Doświadczenie w pracy z rynkami kapitałowymi, w procesach IPO, pozyskiwania pozyskiwaniu kapitału z rynków/ instytucji/ funduszy finansowych,

  • Bardzo dobra znajomość informatycznych narzędzi biznesowych, w szczególności MS Excel, hurtowni danych, platform komunikacyjnych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz zależnej od realizacji celów

  • Otwartą atmosferę pracy w szybko rozwijającej się grupie na rosnącym rynku

  • Pakiet socjalny wraz z ubezpieczeniem