Oferta pracy

Change Manager / Inżynier projektu

Viessmann Technika GrzewczaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Ul. Jaworzyńska 289
    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Viessmann Technika Grzewcza

Ul. Jaworzyńska 289

Legnica

Grupa Viessmann jest wiodącym producentem systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo rodzinne, założone w 1917 r., zatrudnia obecnie 12100 pracowników, obroty grupy wynoszą 2,37 mld euro. Viessmann jest przedsiębiorstwem o zasięgu międzynarodowym, posiada 23 spółki produkcyjne w 12 krajach oraz spółki dystrybucyjne i przedstawicielstwa w 74 krajach, a także 120 przedstawicielstw handlowych na całym świecie. 55 procent obrotów pochodzi z zagranicy.

Viessmann kładzie szczególny nacisk na odpowiedzialne działanie. We wszystkich procesach zwracamy uwagę na technologie przyjazne środowisku naturalnemu oraz wspieramy zastosowanie energii odnawialnych.
Zakład w Legnicy istnieje od 2000 roku, zatrudnia ponad 600 pracowników i dostarcza podzespoły dla Grupy Viessmann, produkowane w oparciu o Lean Management oraz szeroko rozwiniętą giełdę pomysłów pracowniczych.
W związku z dynamicznym rozwojem grupy Viessmann, poszukujemy wysoce zmotywowanej osoby do objęcia stanowiska

Jakie zadania przewidujemy:

  • optymalizacja procesów produkcyjnych, administracyjnych oraz logistycznych z wykorzystaniem narzędzi Lean Manufacturing
  • prowadzenie warsztatów optymalizacyjnych na liniach produkcyjnych oraz w obszarach styku produkcji z innymi obszarami współpracującymi (identyfikacja mud, wąskich gardeł w procesach, opracowywanie planów poprawy)
  • przygotowywanie obszarów do audytów wg wewnętrznej metodologii firmy Viessmann w oparciu o filozofię Lean Manufacturingu oraz ich prowadzenie
  • ścisła współpraca z komórkami Change Managementu w innych zakładach (m.in.: Niemcy, Francja, Turcja, Chiny)
  • optymalizacja procesów administracyjnych poprzez podnoszenie poziomu świadomości lean w całej firmie poprzez szkolenia wewnętrzne i inicjowanie szkoleń zewnętrznych
  • prowadzenie innych projektów wdrożeniowych dla Zarządu firmy

Szukamy właśnie Ciebie jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe politechniczne: mechanika i budowa maszyn, elektronika lub inne uzupełnione o szkolenia / studia podyplomowe z zakresu lean managementu
  • minimum 5-letnie doświadczenie w obszarze wdrażania projektów lean managementu
  • bardzo dobrą znajomość narzędzi lean manufacturing i stosujesz je praktyce
  • wysoki poziom zdolności analitycznego myślenia
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej
  • umiejętność efektywnej pracy indywidualnej i zespołowej oraz pod presją czasu
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów i poszukiwaniu nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań
  • biegłą znajomość standardowych programów / umiejętność pracy w systemach SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji lidera branży techniki
grzewczej oraz:

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie karty Multisport
  • wspólne wyjazdy
  • stabilność - umowa o pracę
  • wsparcie aktywności sportowych
  • coroczną imprezę
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  • dofinansowanie obiadów
  • inne świadczenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • bilety do kina i teatru oraz na lokalne koncerty
  • przyjazną atmosferę
  • dofinansowanie nauki języków obcych

Dołącz do naszego zespołu!

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku APLIKUJ do 10.10.2020 r.

Więcej informacji uzyskasz pod numerami telefonu: 662 31 30 00 lub 668 42 43 44

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy