Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Change Manager

  • Kraków, małopolskie
  • Kierownik
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kraków
    NR REF.: 1109098

    Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

    Dla naszego Klienta, lidera branży bankowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

    Change Managera

    Lokalizacja: Kraków
    Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
    Długość projektu: pół roku + możliwość przedłużenia
    Stawka: 400 – 750 PLN/Manday

    Od osoby zatrudnionej na tym stanowisku oczekujemy:

    • Doświadczenia na stanowisku Release/Change Managera
    • Udziału we wdrożeniach dużej skali;
    • Znajomości procesu dostarczania i wdrażania zmian w środowisku IT;
    • Znajomości zwinnych metodyk dostarczania zmian;
    • Znajomości ITIL, metodyk zarządzania projektami;
    • Wysokich umiejętności komunikacyjne
    • Znajomości języka angielskiego

    Zadania:

    • Koordynacja i szczegółowe monitorowanie procesu zarządzania wdrożeniami
    • Przygotowywanie zakresów, planów oraz innych dokumentów związanych z wdrożeniami;
    • Praca nad synchronizacją planów wdrożeń we wszystkich cyklach wdrożeniowych;

    Oferujemy:

    • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
    • Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
    • Elastyczność formy zatrudnienia – m.in. umowa podwykonawcza (B2B) czy umowy cywilnoprawne

    Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ

    www.hays.pl