Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Change Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 2019-03-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    jak pracujemy i z kim pracujemy

    Regularny
    czas pracy

    praca
    w zespole

    ponad 7000
    pracowników

    W chwili obecnej, w związku z wdrożeniem w naszej organizacji nowego systemu HR w Polsce i na rynkach międzynarodowych, poszukujemy osoby odpowiedzialnej za nadzorowanie procesu zmiany.

    Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu projektowego Workday, nawiąże harmonijne relacje z właścicielem projektu, blisko współpracując m.in. z działem HR oraz Szkoleń i Rozwoju Pracowników.

    Zadania:

    1. Zaprojektowanie i opracowanie strategii zarządzania zmianą w organizacji w związku z wdrażanymi nowymi systemami HR oraz zmianami w procesach HR;
    2. Planowanie i zarządzanie zmianą, w tym:
    • Budowa planu zarządzania zmianą;
    • Wskazanie interesariuszy zmian;
    • Określenie i identyfikacja charakteru zmian i ich wpływu na organizację dla określonych grup pracowników;
    • Skonstruowanie planu komunikacyjnego i realizacja wybranych komunikacji;
    • Przygotowanie transferu wiedzy do organizacji poprzez odpowiednie szkolenia lub komunikację (dobór metod, narzędzi i materiałów adekwatnych do zmiany we współpracy z zewnętrznymi i wewnętrznymi partnerami);
    • Zaplanowanie wsparcia zmiany w organizacji po zakończeniu projektu.

    Wymagania:
    • Doświadczenie praktyczne w pracy dla dużej firmy międzynarodowej (najlepiej produkcyjnej) > 5000 osób;
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki społeczne lub biznesowe);
    • Udokumentowany udział w projektach reorganizacyjnych, transformacyjnych, związanych z wprowadzeniem zmian z poziomu konsultanta, kierownika projektu, change managera, transition/change leadera, coacha;
    • Umiejętność skutecznego zarządzania zespołem;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Gotowość do odbywania podróży służbowych;
    • Język rosyjski będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na czas trwania projektu wdrożeniowego (współpraca roczna)
    • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy. Udział w niezwykle ciekawym, międzynarodowym projekcie.