Do aplikacji proszę dodać następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfetti van Melle Polska Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Channel Activation Manager- Kierownik Aktywacji Kanałów

Perfetti Van Melle Polska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Działem Sprzedaży (w szczególności z Key Account Managerami);

  • Zarządzanie i egzekucja kalendarza aktywności i promocji dla powierzonego kanału sprzedaży w oparciu o KPI Marketingowe i Sprzedażowe;

  • Pro-aktywne poszukiwanie nowych, niestandardowych rozwiązań mających na celu zwiększenie obrotu, odsprzedaży i widoczności produktów w punkcie sprzedaży;

  • Przygotowywanie operacyjne narzędzi i aktywności wspierających realizację kalendarza aktywności;

  • Post-analiza aktywności promocyjnych w oparciu o dostępne dane rynkowe, sprzedażowe i feedback Działu Sprzedaży;

  • Administracja, kontrola i raportowanie budżetu przeznaczonego na realizację powierzonych aktywności (pod nadzorem Dyrektora Marketingu).

Nasze wymagania

  • To stanowisko będzie idealne dla osoby, która posiada minimum 3 lata doświadczenia w Dziale Trade Marketingu FMCG w tym w samodzielnym prowadzeniu projektów klienckich;

  • Biegle porozumiewa się w języku angielskim;

  • Zna i ma doświadczenie w pracy w: SAP, Nielsen, MS Office;

  • Posiada wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w dziedzinie marketingu, ekonomii;

  • Zna aktualne trendy konsumenckie (nie tylko FMCG);

  • Wykazuje się dużą samodzielnością, nastawieniem na rozwój, chęcią uczenia się i gotowość do poszerzania zakresu kompetencji i odpowiedzialności

  • Posiada prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Pracę z kultowymi, rozpoznawalnymi markami o globalnym zasięgu Mentos, Chupa Chups, Fruittella, Ricola

  • Możliwość tworzenia i wdrażania innowacyjnych projektów

  • Uczestnictwo w projektach o zasięgu międzynarodowym i współtworzenie strategii rozwoju aktywacji marki

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę

  • Pakiet benefitów m.in. takich jak:

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie karty sportowej

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • pełne finansowanie Pracowniczego Programu Emerytalnego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Poszukujemy: Channel Activation Manager/ Kierownik Aktywacji Kanałów.

Chcesz przyczyniać się do rozwoju światowych love brands, zajmujących czołowe pozycje w swoich kategoriach?

Zaaplikuj!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje