Logo Pracuj.pl

Channel Manager- digital media marketing

DevireO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w preparatach dedykowanych medycynie estetycznej. W związku z rozwojem obszaru digital marketingu oraz internetowego kanału TV dla lekarzy, poszukujemy osoby na stanowisko Channel Managera.

Twój zakres obowiązków

  • zaproponowanie długofalowej strategii online marketingu
  • prowadzenie firmowego kanału telewizji internetowej
  • planowanie treści
  • odpowiedzialność za produkcję, edycję
  • wprowadzanie nowych pomysłów na promocję
  • współpraca z działem digital marketing- wdrażanie globalnej strategii
  • wsparcie zarządzania marką, zwiększenie zaangażowania klientów i konwersji na sprzedaż
  • współpraca z zewnętrznymi agencjami, podwykonawcami

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w mediach online, min 8 lat (content management, digital marketing, editorial, publishing)
  • atutem będzie doświadczenie w branży beauty- medycyny estetycznej, kosmetologii, ew. farmacji
  • kreatywność, umiejętność wychodzenia z inicjatywą, proponowanie treści
  • duża samodzielność, zdolność podejmowania decyzji, zarządzania budżetami
  • umiejętność zarządzania projektami, finalizowania zadań
  • wysoka komunikatywność i umiejętność budowania relacji
  • zdolność analizy danych, określania grup docelowych i dedykowanych im treści
  • elastyczność i zwinność w działaniu, umiejętność szybkiego dostosowania się

Pracodawca oferuje

  • praca z globalnym zespołem marketingowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów
  • duża dawka samodzielności i decyzyjności
  • bliska współpraca z top managementem
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Aktualne oferty pracodawcy
PL50986

Channel Manager- digital media marketing, Warszawa