Oferta pracy

Channel Sales Manager

MWT Solutions S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad dotychczasowymi partnerami oraz klientami

  • Koordynowanie projektów informatycznych z partnerami oraz klientami

  • Analiza potrzeb oraz efektywności sieci partnerów

  • Planowanie strategii rozwoju powierzonych partnerów

  • Odpowiedzialność za wynik sprzedaży

  • Pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy na temat produktów oraz prowadzenie szkolenie dla sieci sprzedaży

  • Prezentowanie oferty produktowej MWT Solutions

  • Pozyskiwanie nowych partnerów oraz klientów

  • Planowanie, koordynowanie i monitorowanie działań marketingowych, sprzedażowych oraz rozwoju kompetencji Partnerów

  • Współpraca z dostawcą oprogramowania (negocjacje, zatwierdzenia umów/warunków)

  • Praca z CRM

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B (min. 3 lata)

  • Doświadczenie w prowadzeniu relacyjnych procesów sprzedażowych

  • Doświadczenie w marketingu

  • Doświadczenie w branży IT

  • Minimum podstawowa wiedzę na temat prawa zamówień publicznych

  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności analityczne

  • Umiejętność zarządzania własnym czasem i obowiązkami

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie złożone z wynagrodzenia podstawowego i premii

  • Pakiet medyczny

  • Multi Sport

  • Możliwość rozwoju w otoczeniu nowoczesnych rozwiązań IT i doświadczonego zespołu

  • Możliwość rozwoju nowych inicjatyw biznesowych

  • Dużą samodzielność

  • Wsparcie mentoringowe

  • Dla stanowiska przewidziana jest jasna ścieżka awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

MWT Solutions S.A.

MWT Solutions to jedyny dystrybutor marki ManageEngine w Polsce. Zajmujemy się dostawą, wdrożeniem, rozwojem oraz utrzymaniem narzędzi z obszaru ITSM, monitoringu infrastruktury sieciowej, bezpieczeństwa oraz zarządzania AD.

Przewiń do profilu firmy