Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Character Artist - Animator 3D

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tomorrow Sp. z o.o.

    Jesteśmy producentem kontentu i oprogramowania dla rzeczywistości wirtualnej, realizującym projekty w Polsce i UE. Do pozyskanych projektów poszukujemy grafika 3D, który dołączy do zespołu VR. Pracując z nami będziesz tworzyć materiały do projektów w wirtualnej rzeczywistości (Oculus, HTC Vive). Aby dowiedzieć się o nas więcej zobacz: www.tomorrow.pro.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: AN/VR

    ZADANIA:

    • Concept Art postaci.
    • Sculpting postaci.
    • Modelowanie hi-poly postaci i ubioru.
    • Riggowanie postaci.
    • Teksturowanie postaci.
    • Riggowanie elementów mechanicznych.
    • Animacja postacji.
    • Lip-sync.
    • Tworzenie modeli postaci i ich animacja z wykorzystaniem FaceWare (http://facewaretech.com/)
    • Modelowanie fizyki obiektów – animacja interakcji.

    WYMAGANIA:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.
    • Dobre rozumienie zasad animacji i anatomii.
    • Umiejętność animacji twarzy i synchronizacja ruchu warg.
    • Znajomość technologii motion capture.
    • Obsługa oprogramowania: Maya, Blender, Unity.

    OFERUJEMY:

    • Pracę przy ciekawych projektach z zespołem fajnych ludzi.
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zamieszczenie w CV linka do swojego portoflio.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Tomorrow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Tomorrow Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Angorskiej 27/7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.