Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Charakteryzatorka / Charakteryzator

Teatr Ludowy

2 7003 700 brutto / mies.
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:między 8:00 a 22:00 - wg harmonogramu
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Osiedle Teatralne 34

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • charakteryzacja aktorów do spektakli repertuarowych,

  • wykonywanie: fryzur, zarostów, elementów charakteryzacji (blizny, rany) oraz makijaży - według omówionych projektów,

  • przygotowanie peruk, fryzur i zestawów kosmetycznych do charakteryzacji przed przedstawieniem,

  • profesjonalna obsługa aktorów w czasie prób i przedstawień,

  • opracowywanie zapotrzebowania oraz zakup produktów niezbędnych do charakteryzacji i układania fryzur,

  • dbanie o utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy,

  • współpraca ze scenografem i reżyserem w zakresie wykonania typu peruk, fryzur oraz charakteryzacji zgodnie z projektami do spektakli.

Nasze wymagania

  • ukończona szkoła charakteryzacji lub doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • umiejętność wykonywania charakteryzacji według projektu,

  • umiejętność stylizacji włosów, stylizacji i zakładania peruk,

  • dyspozycyjność (praca również w soboty i niedziele), gotowość do wyjazdów poza Kraków,

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • ciekawą, kreatywną pracę w Teatrze z wieloletnią tradycją,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – 3/4 etatu,

  • wdrożenie w zrealizowane już spektakle i wsparcie na każdym etapie pracy,

  • wynagrodzenie składające się z podstawy i dodatku stażowego,

  • pakiet świadczeń socjalnych.