Logo Pracuj.pl

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Chatbot

  • Voicebot

Mile widziane

  • Scala

  • TypeScript

  • Akka

  • Akka HTTP

  • Angular.js

  • Python

  • RESTful

  • CQRS & Event Sourcing

  • PostgreSQL

  • NoSQL

  • Docker

  • Tesseract

  • Git

  • Intellij IDEA

  • Microsoft Azure

  • Java

  • JavaScript

O projekcie

W związku z intensywnym rozwojem platformy Neula oraz realizacją kilkuletniego projektu badawczo-rozwojowego w obszarze sztucznej inteligencji oraz voicebotów / chatbotów poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko Chatbot / voicebot engine developer.

Szukamy programistów chętnych do udziału w projekcie badawczo-rozwojowym w obszarze voicebotów i chatbotów oraz długoterminowego rozwoju naszej platformy.

Rozwijając z nami platformę Neula będziesz miał realny wpływ na zmianę sposobu funkcjonowania podmiotów z całego spektrum gospodarki – od małych firm po duże międzynarodowe korporacje oraz jednostki administracji publicznej.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy pełnej niecodziennych wyzwań biznesowych i technologicznych w środowisku dynamicznie rozwijającego się polskiego start-up’u, wśród ludzi, którzy są profesjonalistami i ekspertami w swych dziedzinach, koniecznie zaaplikuj do nas!

Twój zakres obowiązków

  • Budowa silnika automatycznego generowania chatbotów i voicebotów w oparciu o procesy biznesowe zdigitalizowane na naszej platformie low-code Neula
  • Udział w całościowym rozwoju platformy Neula - rozwój wersji self-serivce SaaS, marketplace, silnika workflow, silnika OCR, aspekty takie jak interpretacja języka skryptowego, zagadnienia kryptograficzne, modelowanie procesów biznesowych, uniwersalne rozwiązania integracyjne, itp.
  • Rozwój zaawansowanego, webowego interfejsu użytkownika z wysokim naciskiem na użyteczność i doświadczenia użytkownika (we współpracy z UI / UX designerem)
  • Budowa wielu różnych aplikacji biznesowych (wspieranych przez chatboty / voiceboty) dedykowanych dla różnych branż, osadzanych w marketplace platformy Neula

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie praktyczne doświadczenie w programowaniu (różne języki programowania)
  • Praktyczne doświadczenie w budowaniu rozwiązań z obszaru chatbotów / voicebotów
  • Znajomość konkurencyjnych narzędzi do tworzenia chatbotów / voicebotów
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, często wymagających użycia różnych technologii
  • Dbałość o wysoką jakość tworzonych rozwiązań i kodu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

20+

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • data scientist
  • tester manualny
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • support
  • product owner
  • project manager
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code
  • code review
  • DDD
  • event modeling
  • Continuous Deployment
  • Continuous Integration
  • DevOps
  • wsparcie architekta / lidera technicznego
  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • zarządzanie długiem technologicznym
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy wydajnościowe
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę z dużymi możliwościami rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy
  • Udział w konferencjach, dofinansowanie szkoleń i certyfikatów
  • Elastyczne godziny pracy, w tym możliwość stałej pracy zdalnej lub w modelu tradycyjnym / hybrydowym w naszych biurach w Warszawie i Wrocławiu
  • Forma współpracy: Umowa o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • wyjazdy na zagraniczne targi
  • udział w programie ESOP (opcje na udziały w firmie)

JT Weston jest młodym, dynamicznie rozwijającym się start-up’em konsultingowym i technologicznym.

Od kilku lat rozwijamy własną platformę do szybkiej budowy aplikacji (low-code platform) – NEULA – dostępną w chmurze, jak również on-premise. W skład rozwiązania wchodzą m.in. własny silnik workflow, moduł zarządzania zadaniami (workforce & task management), repozytorium dokumentów, czy silnik OCR. NEULA wspiera organizację pracy topowych firm i organizacji w Polsce oraz zagranicą.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.jtweston.pl lub www.neula.co.

W JT Weston budujemy zespół w oparciu o chęć wspólnej i wzajemnej nauki, dzielenia się wiedzą oraz ustawicznego doskonalenia sposobu w jaki pracujemy. Poszukujemy najnowszych technologii i rozwiązań, które mogą uczynić nasze oprogramowanie lepszym i bardziej przyjaznym dla użytkownika.

W związku z intensyfikacją rozwoju funkcjonalnego i komercjalizacji platformy NEULA (m.in. uruchomienie wersji self-service SaaS, realizacja wieloletniego projektu badawczo-rozwojowego przy wsparciu NCBR, ekspansja zagraniczna przy wsparciu PAIH) obecnie poszukujemy kandydatów na wiele ról i stanowisk, w tym Chatbot / voicebot engine developer.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny: CVD/07/2021

Chatbot / voicebot engine developer, Curie-Skłodowskiej 12, Śródmieście, Wrocław