Chemik - Analityk

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017
  • Ważna jeszcze 10 dni (do 03.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy częścią międzynarodowego Koncernu FUCHS, lidera wśród niezależnych producentów specjalistycznych środków smarnych. W ciągu ponad 25-letniej działalności na polskim rynku zbudowaliśmy szeroką sieć sprzedaży naszych produktów, a nasi klienci chętnie korzystają z wiedzy, doświadczenia i innowacyjnego myślenia naszych pracowników.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu specjalistów w branży środków smarnych zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

KLUCZOWE OBOWIĄZKI

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych środków smarnych
  • Kontrola jakości oraz badania serwisowe
  • Interpretowanie uzyskanych wyników
  • Nadzorowanie sprzętu laboratoryjnego
    oraz bezpieczne stosowanie odczynników chemicznych
  • Praca w systemie 3-zmianowym

NASZE OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
    (preferowany kierunek: technologia ropy naftowej)
  • Doświadczenie w analityce laboratoryjnej
  • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie
    w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, rzetelność
  • Znajomość obsługi PC, systemu Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu
    komunikatywnym

OFERUJEMY

  • Ciekawą pracę na specjalistycznym
    stanowisku w dynamicznie rozwijającej się
    firmie branży środków smarnych
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pracę w zespole specjalistów w przyjaznym
    środowisku
Przyłącz się do FUCHS!
Prześlij CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem
w temacie: „Chemik”.

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997  (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z póż.  zm).”

FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.
ul. Kujawska 102
44-101 Gliwice
www.fuchs-oil.pl

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się