Ta oferta pracy jest nieaktualna od 258 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik - Analityk

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowego Koncernu FUCHS, lidera wśród niezależnych producentów specjalistycznych środków smarnych. W ciągu ponad 25-letniej działalności na polskim rynku zbudowaliśmy szeroką sieć sprzedaży naszych produktów, a nasi klienci chętnie korzystają z wiedzy, doświadczenia i innowacyjnego myślenia naszych pracowników.

    Jeśli chcesz dołączyć do zespołu specjalistów w branży środków smarnych zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice

    KLUCZOWE OBOWIĄZKI

    • Wykonywanie analiz laboratoryjnych środków smarnych
    • Kontrola jakości oraz badania serwisowe
    • Interpretowanie uzyskanych wyników
    • Nadzorowanie sprzętu laboratoryjnego
      oraz bezpieczne stosowanie odczynników chemicznych
    • Praca w systemie 3-zmianowym

    NASZE OCZEKIWANIA

    • Wykształcenie wyższe chemiczne
      (preferowany kierunek: technologia ropy naftowej)
    • Doświadczenie w analityce laboratoryjnej
    • Mile widziane kilkuletnie doświadczenie
      w pracy na podobnym stanowisku
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, rzetelność
    • Znajomość obsługi PC, systemu Office
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu
      komunikatywnym

    OFERUJEMY

    • Ciekawą pracę na specjalistycznym
      stanowisku w dynamicznie rozwijającej się
      firmie branży środków smarnych
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Pracę w zespole specjalistów w przyjaznym
      środowisku
    Przyłącz się do FUCHS!
    Prześlij CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem
    w temacie: „Chemik”.

    Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

    Kandydatów prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997  (Dz.U. nr 101 z 2002 r., poz. 926 z póż.  zm).”

    FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.
    ul. Kujawska 102
    44-101 Gliwice
    www.fuchs-oil.pl