Oferta pracy

Chemik Analityk (Kontrola Jakości)

SelvitaO firmie

Selvita

Michała Bobrzyńskiego 14

Kraków

Selvita S.A. jako globalny partner dla farmacji i biotechnologii zapewnia multidyscyplinarne wsparcie w rozwiązywaniu unikalnych wyzwań badawczych w obszarze odkrywania leków, badań regulacyjnych, a także badań i rozwoju. Spółka powstała w 2007 roku i obecnie zatrudnia ponad 500 osób, z czego 30% posiada stopień naukowy doktora. Główna siedziba Spółki i laboratoria mieszczą się w Krakowie. Ponadto Selvita posiada laboratoria w Poznaniu, a także biura w największych ośrodkach biotechnologicznych na świecie tj. w Regionie Bostonu i Regionie San Francisco w Stanach Zjednoczonych oraz w Cambridge w UK. W związku z nieustannym rozwojem Spółki poszukujemy kandydatów posiadających wiedzę i doświadczenie w zakresie chromatografii cieczowej i/lub gazowej, gotowych na różnorodne doświadczenia w pracy na stanowisku Chemika Analitycznego w dziale Kontroli Jakości (usługi z zakresu przeprowadzania analiz zwolnieniowych w środowisku GMP/GLP)

Rola ta daje możliwość zdobycia doświadczenia w multidyscyplinarnym zespole zajmującym się szerokim wachlarzem projektów, we współpracy z firmami biotechnologicznymi i farmaceutycznymi z Europy, USA i całego świata. Gwarantujemy pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku, z codzienną okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń, a różnorodność projektów zapewni możliwość rozwijania ścieżki zawodowej w interesującym dla Ciebie kierunku.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie analiz w zakresie kontroli jakości produktów farmaceutycznych i biofarmaceutycznych oraz materiałów wyjściowych
  • Opracowywanie, analiza, interpretacja wyników i ich rejestracja zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Planowanie i wykonywanie codziennych analiz
  • Udział w weryfikacji i transferach metod wraz z przygotowaniem dokumentacji
  • Kontakt z klientami

Wymagania:

  • MSc lub PhD z zakresu nauk przyrodniczych: chemii, farmacji, biotechnologii lub dziedzin pokrewnych
  • Praktyczna znajomość technik chromatograficznych (HPLC, UHPLC, GC)
  • Praktyczna znajomość technik spektrofotometrycznych (UV-Vis, IR), uwalniania i analiz miareczkowych
  • Znajomość zasad GMP / GLP będzie dodatkowym atutem
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy laboratoryjnej
  • Wysoki poziom motywacji połączony z doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi
  • Niezbędne są dobre umiejętności interpersonalne, a także umiejętności organizacji i zarządzania czasem
  • Znajomość języka angielskiego

Nasz pakiet benefitów obejmuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • Dofinansowanie do przedszkola w miejscu pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna

  • Zajęcia językowe - angielski i polski

  • Programy szkoleniowe: wewnętrzne wykłady naukowe, akademia peer-to-peer, szkolenia z umiejętności osobistych

  • Szansa na ukończenie doktoratu

  • Możliwość udział w konferencjach naukowych
  • Zajęcia sportowe (siatkówka i piłka nożna)
  • Karta multisport
  • Dofinansowanie do obiadów i świeże owoce w biurze
  • Fitness i SPA w miejscu pracy
Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonej przez Selvita S.A.”.

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Selvita procesów rekrutacyjnych”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy