Oferta pracy

Chemik Analityk

Balton Sp. z o.o.

  • Łajski (pow. legionowski)

    Łajski (pow. legionowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie metod analitycznych w Kontroli Jakości zgodnie z najnowszymi wymaganiami EU.

  • Walidacja, weryfikacja i transfer metod fizykochemicznych, ze szczególnym uwzględnieniem metod chromatografii cieczowej i gazowej.

  • Opracowywanie dokumentacji jakościowej i analitycznej – metod badań, protokołów i raportów z walidacji lub weryfikacji metod analitycznych oraz dokumentacji transferu metod analitycznych.

  • Opracowywanie procedur, instrukcji oraz specyfikacji.

  • Samodzielne wykonywanie analiz chemicznych materiałów wejściowych i produktów gotowych.

  • Planowanie i terminowe wykonywanie jakościowych i ilościowych analiz chemicznych dla wyrobów medycznych z wykorzystaniem instrumentalnych technik badawczych (m.in. HPLC, GC-MS Headspace)

  • Odpowiedzialność za prawidłową interpretację i dokumentowanie wyników badań.

  • Przygotowywanie odczynników, roztworów, buforów i faz ruchomych do analiz chromatograficznych,

  • Współpraca z zewnętrznymi jednostkami badawczymi.

  • Współpraca z innymi działami firmy.

  • Udział w audytach zewnętrznych jednostek notyfikowanych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku: chemia, technologia chemiczna, farmacja lub pokrewne.

  • Znajomość teoretyczna i praktyczna technik analitycznych – HPLC/UPLC, UV-Vis, GC-MS.

  • Znajomość wymagań ICH i FDA dotyczących rozwoju i walidacji metod analitycznych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Otwartość na zmiany i proaktywna postawa.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

  • Biegła obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office.

  • Dobra organizacja pracy własnej, dokładność, sumienność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Mile widziane

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy w laboratorium.

  • Doświadczenie w przemyśle chemicznym w zakresie prowadzenia badań jakościowych i ilościowych produktów leczniczych, substancji czynnych, ale także surowców i półproduktów.

  • Znajomość zasad pracy w laboratorium (GLP lub ISO 17025).

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne warunki zatrudnienia, prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, benefity socjalne.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Balton Sp. z o.o. jest największym polskim producentem wyrobów medycznych, poprawiających zdrowie i ratujących życie pacjentów w niemal 80 krajach na 6 kontynentach.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, dumną ze swojej ponad 40-letniej historii naznaczonej sukcesami i innowacjami technologicznymi.

Specjalizujemy się w produkcji sprzętu medycznego jednorazowego użytku dla potrzeb kardiologii, radiologii, anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii i urologii, a w ostatnich latach także flebologii.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom współczesnej medycyny współpracujemy z wieloma uczelniami oraz ośrodkami badawczymi w Polsce i na świecie, m.in. w USA, Kanadzie, Francji, Hiszpanii, Niemczech, Brazylii i Rosji.

Inwestujemy w rozwój własnych produktów i poszukiwanie pionierskich rozwiązań we współpracy z czołowymi autorytetami medycznymi w swoich dziedzinach. Dlatego ufają nam lekarze, którym pacjenci powierzają swoje zdrowie i życie.

Przewiń do profilu firmy