Ta oferta pracy jest nieaktualna od 502 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik Analityk

  • Łomianki, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.07.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Istniejemy od 2002 r. Jesteśmy niezależną, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w rozwoju, wytwarzaniu i sprzedaży zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych produktów leczniczych. Rozwijane przez nas leki charakteryzują się cechami odróżniającymi je od konkurencyjnych produktów, są w pełni bezpieczne i skuteczne. Produkty z naszej oferty pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie.

    W związku z realizacją projektów badawczo-rozwojowych w ramach programów POIR Poddziałanie 1.1.1 – „Szybka ścieżka” oraz Poddziałanie 1.2. – „InnoNeuroPharm” - Celon Pharma S.A. poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko

    (miejsce pracy: Łomianki k. Warszawy)

    Obowiązki:

    • Opracowywanie i walidacja metod analitycznych dla nowych substancji farmakologicznie aktywnych zgodnie z obowiązującymi wytycznymi (ICH, EMA),
    • Badanie właściwości fizyko-chemicznych oraz wykonywanie analiz ADMET,
    • Planowanie i przeprowadzanie prac rozwojowych i wdrożeniowych,
    • Opracowywanie, analiza i interpretacja uzyskanych wyników badań.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (chemia, farmacja, biotechnologia lub pokrewne),
    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
    • Biegłość w technikach chromatografii cieczowej (HPLC, UHPLC) z różnymi metodami detekcji. Znajomość metod LC-MS będzie dodatkowym atutem,
    • Wiedza i doświadczenie w zakresie badań i identyfikacji związków organicznych za pomocą różnych technik analitycznych (IR, UV-Vis, DSC, TGA, Raman),
    • Doświadczenie zawodowe w bioanalizie oraz tytuł naukowy będzie dodatkowym atutem,
    • Kreatywność, zdolność do analitycznego myślenia,
    • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

    Oferujemy:

    • Udział w projektach badań przedklinicznych,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • Stabilne środowisko pracy,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

    Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie nazwy stanowiska „Chemik Analityk” w tytule maila. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".