Logo Pracuj.pl

Chemik - Analityk

AWG Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie próbek do analizy
  • Przeprowadzanie ilościowych i jakościowych badań składu nawozów
  • Interpretacja i dokumentowanie przeprowadzonych badań
  • Kontakt z dostawcami (zamawianie odczynników, materiałów pomocniczych i eksploatacyjnych) oraz współpraca z działami techniczno - serwisowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemik lub chemik-analityk, technolog chemii
  • Mile widziana praca w laboratorium przez okres min. 1 roku
  • Język angielski na poziomie B2
  • Znajomość obsługi następujących sprzętów w laboratorium: AAS, ICP-OES, HPLC, IC

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Prace w godzinach 8-15:30
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wynagrodzenie 4400 zł brutto miesiącznie

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Chemik - Analityk, Poznań