Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Chemik Analityk w dziale Kontroli Jakości

Celon Pharma S.A.

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski)

    Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w weryfikacjach oraz walidacjach metod analitycznych;

  • Opracowywanie nowych oraz aktualizacja istniejących procedur i instrukcji w zakresie działalności laboratorium;

  • Wykonywanie badań fizykochemicznych jakościowych oraz ilościowych materiałów wyjściowych oraz produktów;

  • Przygotowywanie prób do analiz jakościowych i ilościowych;

  • Czyszczenie pomieszczeń oraz urządzeń laboratoryjnych;

  • Przeprowadzanie segregacji odpadów z badań i przekazywanie ich do utylizacji;

  • Wykonywanie kontroli AQL;

  • Przygotowanie roztworów roboczych, środków myjących i dezynfekcyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne lub pokrewne;

  • Minimum 1 rok doświadczenia w laboratorium fizykochemicznym (mile widziane w branży farmaceutycznej);

  • Dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Preferowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym;

  • Pracowitość, staranność, dokładność, samodzielność, skrupulatność;

  • Zaangażowanie w powierzoną pracę;

  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Miejsce pracy Kazuń Nowy;

  • Dodatkowe benefity m. in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty MultiSport, wyżywienia;

  • Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.