Ta oferta pracy jest nieaktualna od 868 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik - analityk w dziale Kontroli Jakości

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Istniejemy od 2002 r. Jesteśmy niezależną, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w rozwoju, wytwarzaniu i sprzedaży zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych produktów leczniczych. Rozwijane przez nas leki charakteryzują się cechami odróżniającymi je od konkurencyjnych produktów, są w pełni bezpieczne i zawsze mają potwierdzoną skuteczność kliniczną. Produkty z naszej oferty pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie.

Obecnie w związku z planowanym poszerzeniem zakresu wytwarzania poszukujemy osoby która wesprze nasz zespół w laboratorium Kontroli Jakości
Miejsce pracy: siedziba Celon Pharma w Kazuniu Nowym pod Warszawą

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, analityczne lub farmaceutyczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie  w laboratorium kontroli jakości w branży farmaceutycznej
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość zasad Dobrej Praktyki Laboratoryjnej oraz Dobrej Praktyki Wytwarzania.
  • Wiedza z zakresu chemii analitycznej
  • Wiedza z zakresu chromatografii cieczowej i gazowej będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności do analitycznego myślenia,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Obowiązki

  • Planowanie i przeprowadzanie analiz fizykochemicznych substancji oraz produktów farmaceutycznych
  • Analiza i interpretacja uzyskanych wyników badań
  • Pobieranie prób do badań
  • Opracowanie dokumentacji

 Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju w szybko rozwijającej się firmie farmaceutycznej,
  • Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany zespół współpracowników,

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości, prosimy przesyłać drogą elektroniczną  za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się