Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1209 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik - analityk w dziale Kontroli Jakości

  • Kazuń Nowy (pow. nowodworski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Istniejemy od 2002 r. Jesteśmy niezależną, polską firmą farmaceutyczną specjalizującą się w rozwoju, wytwarzaniu i sprzedaży zaawansowanych technologicznie, nowoczesnych produktów leczniczych. Rozwijane przez nas leki charakteryzują się cechami odróżniającymi je od konkurencyjnych produktów, są w pełni bezpieczne i zawsze mają potwierdzoną skuteczność kliniczną. Produkty z naszej oferty pomagają tysiącom pacjentów zachować lepsze i dłuższe życie.

    Obecnie w związku z planowanym poszerzeniem zakresu wytwarzania poszukujemy osoby która wesprze nasz zespół w laboratorium Kontroli Jakości
    Miejsce pracy: siedziba Celon Pharma w Kazuniu Nowym pod Warszawą

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe chemiczne, analityczne lub farmaceutyczne
    • Minimum 2 letnie doświadczenie  w laboratorium kontroli jakości w branży farmaceutycznej
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym
    • Znajomość zasad Dobrej Praktyki Laboratoryjnej oraz Dobrej Praktyki Wytwarzania.
    • Wiedza z zakresu chemii analitycznej
    • Wiedza z zakresu chromatografii cieczowej i gazowej będzie dodatkowym atutem
    • Zdolności do analitycznego myślenia,
    • Samodzielność,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,

    Obowiązki

    • Planowanie i przeprowadzanie analiz fizykochemicznych substancji oraz produktów farmaceutycznych
    • Analiza i interpretacja uzyskanych wyników badań
    • Pobieranie prób do badań
    • Opracowanie dokumentacji

     Oferujemy

    • Pracę pełną wyzwań, dającą szansę uczestniczenia w rozwoju w szybko rozwijającej się firmie farmaceutycznej,
    • Przyjazną atmosferę pracy, zaangażowany zespół współpracowników,

    Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny wraz z podaniem nazwy stanowiska w tytule wiadomości, prosimy przesyłać drogą elektroniczną  za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."