Oferta pracy

Chemik Analityk

Steriscience sp. z o.o.O firmie

  • Daniszewska 10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Steriscience sp. z o.o.

Daniszewska 10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz laboratoryjnych (fizykochemiczne),

  • Interpretacja otrzymanych wyników,

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej,

  • Danie o czystość i bezpieczeństwo pracy,

  • Przygotowanie próbek do badań,

  • Przyjmowanie i rejestracja próbek,

  • Zapewnianie prawidłowego etykietowania próbek.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z obszaru chemii lub kierunki pokrewne,

  • Doświadczenie w wykonywaniu analiz HPLC, GC,

  • Znajomość obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • Znajomość programów Excel i Word,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium w firmie farmaceutycznej będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Zakład w Polsce zajmuje się produkcją leków sterylnych. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy farmaceutycznej z ponad 30 letnim doświadczeniem. W kilkudziesięciu fabrykach  i ośrodkach badawczych w USA, Europie, Afryce i Indiach zatrudniamy ponad 7 tys. pracowników.

Przewiń do profilu firmy