Logo Pracuj.pl

Chemik - Analityk

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe IPOCHEM Sp. z o.o.O firmie

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe IPOCHEM Sp. z o.o.

Annopol 6

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • analizy klasyczne (analizy wagowe, TLC, miareczkowanie) i instrumentalne (GC, HPLC);
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami GMP;
  • dbanie o czystość stanowiska pracy i przestrzeganie przepisów bhp.

Nasze wymagania

  • średnie lub wyższe wykształcenie chemiczne;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;
  • doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym.

To oferujemy

  • umowę o pracę (pełny etat);
  • pracę od poniedziałku do piątku;
  • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • benefity obejmujące opiekę medyczną oraz kartę Multisport.

O nas

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe IPOCHEM Sp. z o.o. to producent substancji farmaceutycznych. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich!

Chemik - Analityk, Annopol 6, Białołęka, Warszawa