Oferta pracy

Chemik Analityk

US Pharmacia

  • Ziębicka 40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Ziębicka 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz interpretowanie i raportowanie uzyskanych wyników

  • Obsługiwanie sprzętu analitycznego (m.in. HPLC, UV-VIS, IR)

  • Współtworzenie i aktualizowanie procedur systemowych

  • Realizowanie projektów wewnątrz- i zewnątrz- działowych

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe chemiczne lub farmaceutyczne

  • Możesz pochwalić się min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

  • Samodzielnie obsługujesz aparaturę HPLC

  • Posiadasz praktyczną znajomość metod analizy klasycznej i instrumentalnej

  • Znasz system GMP

  • Wyrażasz gotowość do pracy na dwie zmiany

  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie B1

  • Dobrze odnajdujesz się w zespole, w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

  • Myślisz analitycznie i samodzielnie rozwiązujesz problemy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Premię roczną

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, a także do wyboru: kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalno-sportową

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych

  • Ciekawą pracę z najwyższej jakości produktami w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Nowoczesne standardy i narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne