Ta oferta pracy jest nieaktualna od 645 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik Analityk

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    USP Zdrowie jest firmą farmaceutyczną działającą na rynku produktów i leków bez recepty – liderem na rynku OTC w Polsce. W centrum wszystkich naszych działań stoi człowiek i jego zdrowie.

    Posiadamy swoje biura w Polsce, na Litwie, Ukrainie, w Bułgarii oraz w USA. We Wrocławiu zlokalizowany jest własny zakład produkcyjny

    USP Zdrowie reprezentują takie marki wiodące, jak: Ibuprom, Apap, Gripex, Stoperan, Vigor UP, Verdin, Xenna. Portfolio firmy obejmuje ponad 100 produktów, które od lat cieszą się zaufaniem konsumentów.

    (umowa na zastępstwo)
    Miejsce pracy: Wrocław

    Dobrze jest być z nami, ponieważ oferujemy:

    • Umowę o pracę na zastępstwo (ok. 1 roku)
    • Ciekawe zadania w firmie farmaceutycznej o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport lub dofinansowanie do wypoczynku lub kartę kulturalną.

    Najważniejsze zadania czekające na tym stanowisku to:

    • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz interpretacja i raportowanie uzyskanych wyników
    • Obsługa sprzętu analitycznego (m.in. HPLC, UV-VIS, IR)
    • Współtworzenie i aktualizacja procedur systemowych
    • Realizacja projektów wewnątrz i zewnątrz działowych

    Szukamy osób, które posiadają:

    • Wykształcenie wyższe chemiczne lub farmaceutyczne
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Praktyczną znajomość metod analizy klasycznej i instrumentalnej
    • Znajomość systemu GMP
    • Gotowość do pracy na dwie zmiany
    • Komunikatywną znajomość języka angielskiego
    • Cechy osobiste takie jak: umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego rozwiązywania problemów, pracy pod presją czasu, pracy w zespole, otwartość na zmiany

    Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.