Logo Pracuj.pl

Chemik/Chemiczka

NORDZUCKER POLSKA S.A.O firmie

  • Chełmża
    Chełmża, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz i badań laboratoryjnych,
  • prowadzenie dokumentacji obowiązującej w laboratorium,
  • prowadzenie kontroli wyrobu gotowego podczas produkcji,
  • kontrola wyrobu gotowego podczas składowania i wysyłek z magazynów zew.,
  • prowadzenie powierzonych prac w laboratorium.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane technikum spożywcze lub chemiczne),
  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata,
  • znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • gotowość do pracy zmianowej.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie
  • zatrudnienie na czas kampanii cukrowniczej ( wrzesień- styczeń)
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szeroki wachlarz benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet socjalny i emerytalny)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny

NORDZUCKER POLSKA S.A.

Nordzucker Polska S.A. jest częścią Grupy Nordzucker, będącej jednym z wiodących światowych producentów cukru. Asortyment produktów to między innymi: cukier biały, cukier surowy, cukier rafinowany, specjały i cukier płynny. Ponadto firma produkuje paszę dla zwierząt, melasę oraz bioetanol.

3800 naszych pracowników w całej Grupie w 21 europejskich i australijskich zakładach produkcyjnych i rafineryjnych dba o zapewnienie doskonałych produktów i usług, które są podstawą naszego rozwoju.

Chemik/Chemiczka, Chełmża