Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Chemik do Laboratorium Wzorców Radioaktywności

Narodowe Centrum Badań JądrowychO firmie

Narodowe Centrum Badań Jądrowych

Andrzeja Sołtana 7

Otwock

Ośrodek Radioizotopów POLATOM
05-400 Otwock- Świerk

zatrudni:

Zakres obowiązków:

  • wytwarzanie wzorcowych roztworów i źródeł promieniotwórczych,
  • przygotowywanie próbek do pomiaru aktywności radionuklidów,
  • pomiary aktywności radionuklidów oraz opracowywanie danych pomiarowych,
  • nadzór nad wyposażeniem pomiarowym,
  • opracowywanie i doskonalenie instrukcji technicznych systemu zarządzania laboratorium,
  • udział w pracach badawczo-rozwojowych w obszarze metrologii radionuklidów,
  • udział w walidacjach metod analitycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie, o profilu chemicznym,
  • znajomość zagadnień z obszaru radiochemii,
  • mile widziana praktyka w pracy laboratoryjnej, w tym doświadczenie w walidacji metod analitycznych,
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca korzystanie z zagranicznych publikacji specjalistycznych,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzedzoną okresem próbnym,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • miejsce pracy ok. 30 km od centrum Warszawy (Otwock- Świerk)
  • transport zakładowy z Warszawy, Otwocka, Karczewa, Garwolina

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV wraz z klauzulą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dział Spraw Pracowniczych
Tel. 22 273 17 73; 22 273 17 70

W ostatnim punkcie aplikacji prosimy umieścić oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej NCBJ OR POLATOM oraz na ich przechowywanie przez okres 12 miesięcy od ich przekazania w celu przeprowadzania przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne