Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Foster Chemia Polska

Chemik - Doradca Techniczno - Handlowy

Foster Chemia PolskaO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ważna jeszcze 18 dni
    do: 07 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo techniczno-chemiczne w zakresie doboru chemii do procesów produkcyjnych w lakierniach przemysłowych i firmach obrabiających detale chemicznie

  • budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami na rynku krajowym

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • doradztwo produktowe i analiza potrzeb klientów

  • przygotowanie raportów i sprawozdań realizacji sprzedaży

Nasze wymagania

  • znajomość chemii obróbki powierzchniowej

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • zainteresowanie i wiedza z zakresu technologii chemicznej

  • doświadczenie w firmie chemicznej lub na podobnym stanowisku będzie mile widziane

  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji

  • ciekawą i stabilną pracę

  • szkolenie produktowe

  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon – auto służbowe

  • motywacyjny system wynagrodzenia

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma Foster Chemia Polska Sp. z o.o. SP. Kom. – jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zajmującym się sprzedażą chemii przemysłowej. Działalność firmy obejmuje kilka płaszczyzn:

1. Dostawy środków chemicznych do procesów przygotowania powierzchni metali. W tym zakresie nasz główny asortyment to:

a) Środki do usuwania lakieru – strippery na zimno i na gorąco.

b) Fosforanowanie i odtłuszczanie.

c) Pasywacja.

d) Odrdzewianie.

e) Nanotechnologie i warstwy konwersyjne.

2. Proces przemysłowego chemicznego usuwania lakieru prowadzony w naszych zakładach w Polsce.

3. Dostawy rozpuszczalników i rozcieńczalników

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.