Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Chemik

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrolowanie surowców chemicznych, półproduktów, wyrobów gotowych, mas kosmetycznych na zgodność ze specyfikacją

  • Zgłaszanie (na podstawie przeprowadzonych badań) wyników poza specyfikacją dla surowców chemicznych i mas kosmetycznych

  • Nadzór nad bazą MSDS dla wszystkich substancji chemicznych

  • Pobieranie i kontrolowanie próbek wody wykorzystywanej w procesie produkcyjnym

  • Opracowanie i wdrożenie metody oznaczania pozostałości chemicznych po procesach mycia i dezynfekcji

  • Wysyłanie próbek do akceptacji do Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne – warunek konieczny

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość zasad wykonywania badań chemicznych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność

  • Rzetelność

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Świadczenia z Funduszu Socjalnego (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport i wypoczynku)

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Ubezpieczenie na życie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Tatra Spring Polska Sp. z o.o.

Tatra Spring Polska Sp. z o.o. to firma zajmująca się usługową produkcją kosmetyków dla wiodących marek światowych. Zlokalizowana jest w Garwolinie, przy obwodnicy od strony Warszawy.

Na rynku polskim istniejemy od 2008 roku. Nasze początki działalności to głównie konfekcjonowanie oraz wszelkiego rodzaju usługi pakowania zestawów upominkowych. W kolejnych latach poszerzyliśmy nasze portfolio usług o mieszanie i napełnianie perfum, kremów i balsamów.

W 2015 roku nasza firma została przejęta przez włoską firmę Cosmint – renomowaną firmę produkującą kosmetyki dla klientów z całego świata. Dzięki temu firma weszła w fazę dynamicznego rozwoju i znacząco poszerzyła gamę oferowanych usług. W 2017 roku przeprowadziliśmy transfer nowych technologii z Włoch co zaowocowało dalszym wzrostem produkcji. Obecnie firma zatrudnia ponad 500 pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacja

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikacji z dopiskiem w temacie maila: CHEMIK.