Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Chemik

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkująca katalizatory Lindo Catsystem Sp. z o.o. z Gorzowa Wlkp. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Chemik
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie receptur do pokryć katalitycznych zgodnie z technologią,
    • Drobne prace w laboratorium,
    • Praca na wydziale obróbki chemicznej (pokrycia katalityczne związane z oczyszczaniem i emisją spalin),
    • Prace badawczo- rozwojowe w zakresie pokryć katalitycznych,
    • Nadzór na procesem technologicznym,
    • Nadzór nad urządzeniami do obróbki termicznej (piece przemysłowe – komorowe wysokotemperaturowe/ próżniowe i wodorowe).

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe Chemia, Technologia chemiczna i pokrewne,
    • Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
    • Biegła umiejętność obsługi komputera i oprogramowania Microsoft Office (zwłaszcza Excel);
    • Wnikliwość, kreatywność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
    • Komunikatywność i umiejętność współpracy,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na pełny etat,
    • Wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania oraz umiejętności kandydata,
    • jednozmianowy tryb pracy.

    Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do składania aplikacji.
    Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych.
    Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    „Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Lindo Catsystem Sp. z o.o.  , zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do ich wglądu oraz poprawiania lub całkowitego usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."