Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Chemik - Laborant

RADCARD S.C. PAWEŁ BILSKI,JÓZEF DYBEŁ, IRENA LIPEŃSKA,ELŻBIETA RYBA,DOROTA BUDZANOWSKA,ELŻBIETA OLKO

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Osoba na stanowisku technologa będzie odpowiedzialna za proces przygotowania i realizacji produkcji luminescencyjnych detektorów promieniowania.

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie i przeprowadzanie procesów laboratoryjnych,

• wytwarzanie materiałów na detektory luminescecnyjne,

• prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej i przygotowywanie raportów

• uczestnictwo w projektach modernizacyjnych, badawczych, optymalizacyjnych,,

• kontrola jakości surowców i wyrobów,

• współpraca z działem produkcji w zakresie opracowania próbek dla klientów, wyjaśniania problemów jakościowych, reklamacji i opracowywanie działań naprawczych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne - chemiczne

  • doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym,

  • umiejętność obsługi MS Office (w szczególności MS Excel),

  • Precyzja w wykonywaniu zadań, zdolności manualne, kreatywność, komunikatywność, rzetelność, sumienność, zaangażowanie,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i piśmie.,

To oferujemy

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy ( rano, popołudniu)

- Praca dodatkowa na 1/2 etatu

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Możliwość uczestniczenia w programach badawczo-rozwojowych prowadzonych przez firmę

- Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego

- Długoterminową współpracę opartą o stabilne warunki zatrudnienia