Oferta pracy

Chemik

Polfarmex S.A. O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie potencjalnych dróg syntez substancji czynnych i ich substratów

  • wykonywanie syntez chemicznych za pomocą dostępnych w laboratorium urządzeń

  • raportowanie pracy laboratoryjnej w formie protokołów/raportów z badań

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej/laboratoryjnej zgodnie z wymogami systemu jakości GMP

  • zamawianie materiałów laboratoryjnych i odczynników chemicznych oraz ich ewidencjonowanie w systemie laboratoryjnym (obsługa systemu SAP i systemu rozchodu odczynników)

  • analiza otrzymanych i interpretacja otrzymanych wyników badań

  • współpraca z jednostkami badawczymi i kontrahentami

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (doktorat w dziedzinie chemii będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie praktyczne w pracy w laboratorium syntez chemicznych

  • doświadczenie w syntezie chemicznej peptydów będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność planowania dróg syntezy związków organicznych

  • praktyczna znajomość technik syntezy organicznej oraz metod rozdziału związków

  • umiejętność interpretacji, analizy i oceny otrzymanych wyników

  • znajomość technik laboratoryjnych

  • znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych w tym systemów analitycznych tj. HPLC analityczne i preparatywne

  • znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawne posługiwanie się literaturą fachową

  • zorientowanie na realizację zadań w terminie

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • zdolności komunikacyjne i organizacyjne

  • umiejętności interpersonalne i kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Polfarmex

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę (System Kafeteryjny)

  • korzystna oferta ubezpieczenia na życie (3 warianty do wyboru)

  • współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy farmaceutycznej

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole profesjonalistów

Polfarmex S.A.

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki oraz półprodukty dla branży farmaceutycznej.

Jesteśmy firmą społecznie zaangażowaną, biorącą udział w licznych akcjach o charakterze charytatywnym i sponsoringowym.

Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Przewiń do profilu firmy